Przeglądy rejestracyjne Poznań

BZ Auto - przeglądy rejestracyjne
Adres: Św. Michała 20
Kod pocztowy: 61-023
Miasto: Poznań
Tel.: +48 61 628 66 66
Tel. kom.:

badania techniczne Poznań, przeglądy rejestracyjne Poznań, stacja kontroli pojazdów Poznań, stacja kontroli Poznań,

Przeglądy rejestracyjne Poznań

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów która znajduje się w Poznaniu na ulicy św. Michała 20. Nasza stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 i w soboty 9:00-14:00. Cennik naszych usług dostępny jest na naszej stronie internetowej która podana jest nad opisem. W przypadku pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

Chcesz zrobić badanie techniczne motoroweru? Koszt takie badania wynosi 50zł. Badanie techniczne motocykla to koszt 62zł. W przypadku pojazdów do 3.5t kwota przeglądu to 98zł. Pozostały zakres naszych badań znajduje się na stronie internetowej naszej stacji kontroli pojazdów.

W naszej stacji kontroli pojazdów zapłacisz kartą płatniczą – przy kasie dostępne są terminale płatnicze.

Jeżeli kończy się przegląd Twojego auta to koniecznie odwiedź naszą stację kontroli pojazdów. Wykonamy przegląd Twojego auta bez kolejki i czekania. Skontaktuj się z nami wcześniej i umów się na wizytę. W górnej części strony dostępna mapa dojazdowa do naszej stacji kontroli pojazdów.

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy badania i przeglądy aut osobowych i dostawczy o całkowitej dopuszczalnej masie 3.5t. U nas wykonasz badanie okresowe a także LPG, nauki jazdy czy haka. Zapraszamy do wizyty w naszej stacji kontroli pojazdów.

Średni czas badania technicznego to około 30 minut. Przez ten czas wykonujemy pełny przegląd techniczny auta.

Przeglądy rejestracyjne Poznań

Chcesz zobaczyć więcej szczegółów na temat przeglądów rejestracyjnych i badań technicznych to zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Stacji Kontroli Pojazdów BZ Auto.

Przeglądy rejestracyjne Poznań

Na portalu prezentujemy sprawdzone i polecane firmy. Różne branże i firmy z całego kraju – u nas znajdziesz wiele przydatnych informacji.

badania techniczne Poznań, przeglądy rejestracyjne Poznań, stacja kontroli pojazdów Poznań, stacja kontroli Poznań,

Pan Zygmunt

Bardzo sprawnie mnie obsłużyli, bez kolejki i czekania. Bardzo miła atmosfera. Polecam serdecznie!